Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Pranie wykładzin Poznań – czy warto się na to zdecydować?
Cristine
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 16-6-2017 at 12:46 AM
Pranie wykładzin Poznań – czy warto się na to zdecydować?

Hej. Przez przypadek znalazłam taką ofertę: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/ prania wykładzin w Poznaniu i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać. Mam dość czyszczenia dywanów i wykładzin w moim domu a jest ich sporo bo wbrew obowiązującej modzie nie lubię gołych podłóg. Zabrudzenia wiadomo zdarzają się często, zwłaszcza że są to dość jasne barwy, a nie mam czasu żeby czyścić często wobec czego każde czyszczenie to prawdziwa harówka. Jak myślicie, czy takie usługi faktyczne sprawią że wykładziny będą wyglądać jak nowe?
View user's profile View All Posts By User
BabaJagusia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-6-2017 at 03:09 AM

ja bym chętnie zleciła komuś innemu jakiekolwiek sprzątanie :)
Goldilola
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-6-2017 at 03:23 AM

A ja nie. Dla mnie to zbędny luksus. To znaczy jeśli ktoś nie ma na to czasu bo na przykład dużo pracuje i do tego dużo zarabia to owszem, pewnie warto, ale ja wolę sobie sama posprzątać, nawet jeśli chodzi o czyszczenie dywanów czy wykładzin. Teraz są naprawdę skuteczne detergenty i wcale nie trzeba czyścić jednego dywanu cały dzień żeby osiągnąć zadowalający efekt. No i przede wszystkim ile taniej! Ale co kto chce
GingerGirl
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-6-2017 at 05:33 AM

Z całym szacunkiem koleżanko, ale na pewno nie posprzątasz tak dobrze jak profesjonalna firma. Nawet najlepsze środki nie dadzą takiego efektu jak czyszczenie gorącą parą (chyba że stosujesz to u siebie w domu ale wątpię bo zwykle takim sprzętem dysponują tylko profesjonaliści). Detergenty same w sobie mogą być szkodliwe, na dłuższą metę dla włókien ale przede wszystkim dla ludzi, na przykład bawiących się na dywanie dzieci. Z usług tej firmy Bogucki Eco Wash co koleżanka podała nie korzystałam, ale ogólnie czyszczenie parą bardzo polecam bo to nie tylko usuwa wszelkie, nawet bardzo stare zanieczyszczenia ale też roztocza i inne alergeny. Świetna sprawa dla alergików i osób mających małe dzieci. więc nie można mówić że samemu posprząta się tak samo dobrze
Cristine
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-6-2017 at 06:08 AM

Właśnie to mnie najbardziej zachęca, bo słyszałam że oni są w stanie usunąć nawet stare zabrudzenia i wykładziny wyglądają praktycznie jak nowe no i przy okazji usuwa się grzyby i roztocza czy inne organizmy. Fajnie byłoby mieć tak higienicznie czysty dom choć raz na jakiś czas
GingerGirl
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-6-2017 at 07:29 AM

No właśnie :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 51.8% - SQL: 48.2%]