Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Leczenie odleżyn - pomocy!
Pogromca_kanapek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9-5-2017 at 03:30 AM
Leczenie odleżyn - pomocy!

Moi drodzy, mama nabawiła się odleżyn i muszę jak najszybciej załatwić jakąś pomoc. Na pewno jakieś leki, może jakieś zabiegi, ale potrzebuję ogólnej pomocy. Nie wiem jak pielęgnować i jak zajmować się osobą, którą to dotknęło. Pomożecie?
View user's profile View All Posts By User
Kaligula
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 05:37 AM

Oczywiście, że pomożemy! Najważniejsze to dbać o odpowiednie nawilżenie skóry, higienę miejsc narażonych na odleżyny, a także o częste zmienianie odzieży, aby nie dochodziło do przepocenia. Ważna może okazać się też kontrola lekarska oraz stosowanie różnych środków, ale to już raczej nie powinieneś szukać pomocy na forum, a bezpośrednio u specjalisty. Taka osoba zapisze co trzeba i doradzi jak postępować.
Brainstorm
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 06:23 AM

Na stronie jednego przedsiębiorstwa trafiłem na fajny artykuł, z którego można dowiedzieć się naprawdę sporo na takie tematy jak np. leczenie odleżyn. Powinieneś zajrzeć pod link http://medami.pl/odlezyny-zapobiegac-leczyc-rany-skorze/, a pewnie wszelkie Twoje wątpliwości oraz obawy zostaną rozwiane. Przede wszystkim zwróć uwagę na fragment o pielęgnowaniu ciała dotkniętego odleżynami, a być może uda Ci się je zaleczyć. Życzę powodzenia!
Pogromca_kanapek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 08:19 AM

Super! Dzięki za rady, a strona naprawdę warta uwagi, bo przejrzałem sobie inne zakładki i znalazłem nawet coś o bardziej zaawansowanych metodach leczenia. Jeszcze raz dzięki!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 23.5% - SQL: 76.5%]