Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Objawy zażywania środków psychoaktywnych, jak rozpoznać?
Maslana
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 26-4-2017 at 08:11 PM
Objawy zażywania środków psychoaktywnych, jak rozpoznać?

Witam drogie mamy. Mam takie pytanie, podejrzewam, że mój syn ostatnio bierze jakieś dziwne środki, i może wy mi doradzicie jak rozpoznać czy ktoś jest pod wpływem czy nie? Znalazłam ostatnio u niego w szafce jakieś tabletki w dziwnym opakowaniu i coraz częściej widzę jak wraca do domu w dziwnym stanie. Macie z tym jakieś doświadczenie?
View user's profile View All Posts By User
Pogromca_kanapek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-4-2017 at 10:40 PM

Jakiś czas temu miałem podobny problem z moim dzieckiem. Wrócił wieczorem do domu, strasznie się dziwnie zachowywał, był zdenerwowany i wyglądał jak by nie mógł sobie miejsca znaleźć. Rozmawiałem z nim na następny dzień i przyznał się, że dzieciaki w szkole wcisnęły mu jakieś podejrzane tabletki. Poczytaj w internecie, jest tam tego naprawdę sporo.
zmora
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 01:18 AM

U mnie był dużo większy problem, okazało się, że mój syn od dłuższego czasu kupuje ten syf od jakiegoś podejrzanego kolegi. Jeżeli szukasz jakiejś sprawdzonej porady to zajrzyj na stronę internetową https://www.terapiamlodziezy-oaza.pl/zachowanie-po-dopalaczach. Nigdy wcześniej nie miałam z tym doświadczeń więc nawet nie wiedziałam co mam w tym przypadku robić.
Kaligula
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 03:30 AM

Zachowania są różne. Znajoma mówiła mi, że jej syn wracał w środku nocy i potrafił nie spać do samego rana. Całą noc krzątał się po pokoju, był zdenerwowany, nie było z nim kontaktu. Wydaje mi się ze ciężko to udrożnić od innych środków więc jeżeli masz dobry kontakt z dzieckiem to spróbuj z nim porozmawiać.
Maslana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 04:48 AM

Znalazłam dzisiaj torebkę po jakimś dziwnym specyfiku. Było na nim napisane „ponury żniwiarz”. Dzięki za link do strony, będę obserwować co się z nim dzieje i jeżeli będzie trzeba to spróbuje się skontaktować z ta poradnia bo kompletnie nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić.
BiggerSon
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 07:02 AM

Może uda mi się pomóc. Miałem podobny problem i podejrzenie dziecka o zażywanie jakiś środków. Porozmawiałem, wytłumaczyłem i okazało się ze to wszytko pod wpływem rówieśników. Może twoje dziecko jeszcze się w to nie wciągnęło to zwykła rozmowa może okazać się bardzo pomocna.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.9% - SQL: 31.1%]