Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam hostessy w Kielcach na event plenerowy…
zmora

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 01:53 AM
Szukam hostessy w Kielcach na event plenerowy…

Dzień dobry, jestem przedstawicielką sporej firmy z Krakowa, która w przyszłym miesiącu będzie organizowała plenerowy event reklamowy w Kielcach. Zasadniczo przygotowania już są zakończone, tyle że brakuje nam odpowiedniej hostessy. To nie nasze stałe miasto pracy więc nie wiemy, gdzie szukać doświadczonych, ładnych dziewczyn. Jeśli wy też mieliście taki problem i udało się wam go rozwiązać albo po prostu znacie rynek w Kielcach, to będę wdzięczna za rady.
View user's profile View All Posts By User
JaktAK
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 03:03 AM

Jak ja miałem taki problem to najzwyczajniej w świecie wstawiłem ogłoszenie na jednym portalu ogłoszeniowym i zaraz miałem masę zgłoszeń. To jest chyba dobra metoda
zmora

Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 04:25 AM

Niby tak, ale ja nie mam zwyczaju zatrudniać kogoś, kogo na oczy nie widziałam, a trudno wymagać, żeby kandydatki do jednodniowej pracy jechały na rozmowę kwalifikacyjną aż do Krakowa…
AndrzejG
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 04:48 AM

Ja też wychodzę z takiego samego założenia jak pani i zawszę korzystam z tej samej agencji pośredniczącej w zatrudnianiu na takie stanowiska. O tym, jakie mają hostessy w Kielcach może pani przeczytać tutaj - http://www.hostamo.pl/hostessy-kielce/. Cenie ich bo jeszcze mnie nie zawiedli, zawsze mam dużą bazę do wyboru a kandydatki na hostessy są sprawdzone, a nie że się tak wyrażę „z ulicy”.
BiggerSon

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 05:51 AM

Akurat z nimi nie miałem kontaktu ale też mi się wydaje że to jest najwygodniejsza forma zatrudnienia hostessy. Wtedy nie musisz się właściwie przejmować osobistym sprawdzaniem kompetencji kandydatek
zmora

Member Is Offline

[*] posted on 27-4-2017 at 06:50 AM

O, nie wiedziałam, że w naszym kraju są tego typu agencje! Dobrze wiedzieć, szczególnie, że mają oddział nie tylko w Kielcach

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.9% - SQL: 32.1%]