Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam kogoś kto buduje strony www w lubuskim – kogo polecicie?
AndrzejG
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 10-4-2017 at 11:58 PM
Szukam kogoś kto buduje strony www w lubuskim – kogo polecicie?

Dzień dobry. Szukam kogoś, kto zajmuje się zakładaniem stron www od podstaw i przy okazji ogarnia też pozycjonowanie, żeby to wgl miało jakiś sens, bo bez tego to wiadomo, że nie ma co się za to zabierać wszystko i zginąć w tłumie… Tak więc specjalisty od tej tematyki szukam, żeby był sensowny i w miarę do dogadania się, żeby znał się na rzeczy i tak dalej, ale też żeby nie był takim typowym informatykiem tylko, bo wtedy to nie wiem jak się porozumiemy heheh… Macie kogoś może takiego, polecicie mi?

View user's profile View All Posts By User
BabaJagusia
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 01:19 AM

A co jest przepraszam bardzo złego w byciu „typowym informatykiem”?!! I co to niby w ogóle znaczy? Szuka pan kogoś, kogo pan od razu obraża, no wie pan co i jak niby kogoś panu polecać… wstyd.
AndrzejG
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 03:49 AM

Ja tu nikogo nie obrażam, po prostu się nie znam na informatyce wcale, więc jak mam dostać kogoś, kto tylko gada w tych językach informatycznych i nie umie na jezyk niedoświadczonych ludzi tego przetłumaczyć to ja nic nie zrozumiem i się dogadać nie będzie jak, więc nie wiem gdzie tu jakieś obrażanie skoro ja fakty stwierdzam tylko, może nie do końca precyzyjnie to ująłem ale bez przesady żeby raban o to od razu robić…

Cristine
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 05:20 AM

No trochę nieprecyzyjnie może to wyraziłeś, ale też bez przesady, po co się czepiać detali skoro nie po to ten temat jest… A jeśli chodzi o strony www lubuskie mogę Ci polecić jak najbardziej szczerze zajrzeć tutaj: [ Jeśli szukasz profesjonalistów to tu na pewno ich znajdziesz, założą Ci piękną stronę internetową, dostosowaną do twoich oczekiwań i tego, jak chcesz żeby wyglądała. Będzie to strona funkcjonalna i wygodna, i w dodatku ogarniają też sklepu online i aplikacje różnego rodzaju tworzą mobilne, więc naprawdę świetna sprawa, bardzo ale to bardzo polecam Ci!
AndrzejG
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 05:59 AM

No wygląda to fajnie, ich strona też ładnie się prezentuje, więc od razu zachęca to żeby do nich się zgłosić, dzięki bardzo za podrzucenie linku
Cristine
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 08:19 AM

No nie ma problemu, firma 468 Adam Kałakuka naprawdę jest warta swojej ceny, bo usługi mają bardzo profesjonalne i te ceny to też nie jakieś wygórowane tylko bardzo przystępne, a z tym to wszyscy wiemy dobrze, że różnie bywa jeśli o usługi informatyczne akurat chodzi…

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.8% - SQL: 30.2%]