Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy poradzę sobie jako opiekunka osób starszych w Niemczech?
GingerGirl
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-2-2017 at 03:24 AM
Czy poradzę sobie jako opiekunka osób starszych w Niemczech?

Witam! Mocno rozmyślam o tym, żeby wyjechać za granicę i zacząć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Nie wiem jednak czy sobie poradzę.. bo to jest jednak bardzo trudna i odpowiedzialna praca ;/ może ktoś tutaj na forum jeździł na tego typu wyjazdy? Albo ogólnie może coś mi polecić, jak się przygotować do takiego wyjazdu? Byłabym wdzięczna jakby ten temat dostał trochę uwagi, bo jednak nie wiem co mam robić, a czasu na potencjalny wyjazd mało..
View user's profile View All Posts By User
Goldilola
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 05:17 AM

Nie masz się czego obawiać ;) kiedyś byłam taka jak Ty, bałam się wyjechać jako opiekunka, że sobie nie poradzę, że coś będzie nie tak.. nic bardziej mylnego! Trafiłam do domu uroczej starszej pary o którą dbałam, ale tak naprawdę to można to porównać do takiego mocnego zżycia i każdy na swój sposób troszczył się o siebie ;) dużo ciepła od nich dostałam i nie ma się co naprawdę bać wyjechać, serio
BabaJagusia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 05:33 AM

Poczytaj sobie ten świetnie rozpisany artykuł, w którym jest dokładnie poruszony temat problematyki wyjazdu ;) laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-poradze/ jak sama przeczytasz, wcale nie jest to takie straszne i każdy się może dobrze przygotować do tego typu pracy ;) także bez obaw!
Cristine
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 06:59 AM

ooo Laxo Care Sp. z o.o. to firma która też mi zorganizowała wyjazd za granicę do pracy! Znakomita firma ,strasznie rzetelna i wszystko z góry było jasne. Stawka, gdzie się jedzie, do kogo itp. nie było żadnych zaskoczeń i fajnie tak wszelkie formalności z góry załatwić.
MataHari
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 08:26 AM

mega fajna stronka laxocare.pl! faktycznie tam wszystko jest rozpisane! Tak mega przejrzyście, można aplikować do pracy jako opiekunka, poczytać jak wygląda taka praca, różne pomocne artykuły są.. extra sprawa normalnei ;) koniecznie muszę się temu przyjrzeć i może też będę aplikować na wiosnę ;)
Myszka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 08:37 AM

też mi się marzy wyjazd i jednak super byłoby i pomóc komuś i zarobić przy tym fajne pieniądze..

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.7% - SQL: 30.3%]