Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Naprawiłem tylną belkę w Poznaniu, ale czy takie same usługi świadczą serwisy w innych miastach...
JaktAK
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 31-1-2017 at 01:22 AM
Naprawiłem tylną belkę w Poznaniu, ale czy takie same usługi świadczą serwisy w innych miastach?

Pierwszy raz wyjechałem z warsztatu samochodowego naprawdę zadowolony./ Wszystko przez to, że panowie mechanicy zregenerowali mi tylne zawieszenie w samochodzie. Po raz pierwszy udało się wszystko od początku do końca, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Do tej pory miewałem raczej złe doświadczenia w tej materii. Czy w innych miastach też można takie naprawy zrobić?
View user's profile View All Posts By User
Super_Hiper
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 02:49 AM
Naprawiłem tylną belkę w Poznaniu, ale czy takie same usługi świadczą serwisy w innych miastach?

Różne są warsztaty i różne są usługi naprawcze. Ja znam jedną z takich firm, które działają w bardo wielu miejscach w nszzym kraju. Pewnie też o niej słyszałeś. Znajdziesz ją tutaj serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/. Są fachowcami, z ktorymi aż miło porozmawiać jeśli w grę wchodzi naprawa tylnej belki Poznań, jak i inne miasta zapotrzebowanie mają ogromnne.
JaktAK
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 05:21 AM

No zobacz to jest właśnie ta firma, która robiła moją naprawę. Myslałem, że nie są aż tak znani, a tutaj proszę. Jednak jak ktoś jest dobry to i klientów mu nie brakuje...
Skoczka_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 06:08 AM

Ja zarządzam flotą samochodów, które nie są oszczędzane przez moich kierowców. Aut jest ponad dwiescie, a napraw każdego roku prawie pięćset, z czego na podwozie przypada prawie połowa. Wszystko przez trudne warunki, w jakich poruszają się auta. Ale właśnie dzięki tego rodzaju usługom nie muszę się martwić o to, żę kiedyś auto nie bedzie naprawaione na czas.
Szejker
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 08:26 AM

Ja też mam flotę aut pod sobą, ale zwykle jeździłem do jakiegoś dużego serwisu w dużym mieście. Z tego co widzę panowie mechanicy przyjmują na terenie całego kraju, więc takiej konieczności już nie ma. Myślę, że i ja skorzytam z takich napraw, bo potrzeby są duże.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 1.6% - SQL: 98.4%]