Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kontrolowanie samochodu
GingerGirl
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 18-1-2017 at 06:36 AM
Kontrolowanie samochodu

Dzień dobry. Czy jest jakiś sposób na to, żeby wiedzieć co się dzieje z samochodem? U mnie w domu mam wrażenie, że się dzieją dziwne rzeczy. Chciałabym się dowiedzieć czy można jakoś zdalnie monitorować samochód i wiedzieć co się z nim dzieje
View user's profile View All Posts By User
BiggerSon
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 07:54 AM
Kontrolowanie samochodu

Da się, da się. Coraz częściej takie są stosowane rzeczy, może niekoniecznie do tego, żeby męża śledzić, ale raczej profesjonalnie filmy to montują, które mają swoją flotę samochodową i raczej potrzebują kontrolować co się dzieje z przesyłkami, które rozwożą albo z kierowcami, którzy mogą oszukiwać
Blasterius
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 10:44 AM
Kontrolowanie samochodu

Ja takie coś kiedyś znalazłem na stronie globtrak.pl/lokalizacja-gps/ i w sumie się zastanawiałem na jaki użytek to mona wykorzystać. Ale teraz widzę, że da się lokalizację gps wykorzystać do różnych celów i można sobie to zaaranżować na swoje potrzeby
GingerGirl
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 11:36 AM
Kontrolowanie samochodu

Na takie coś właśnie liczyłam. Co więcej jeszcze tam trochę pogrzebałam na tej stronie i okazało się, że na globtrak.pl/sonda-paliwa/ jest jeszcze dostępna sonda paliwa, która pozwala na zdalne sprawdzanie stanu paliwa, więc myślę sobie, że właśnie w taki sposób to u siebie zrobię
Visual
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 12:30 PM
Kontrolowanie samochodu

Ja ogólnie bym tej firmie globtrak.pl ufał, bo też wiele razy już słyszałem o tym. Nawet mój szef podobno ma to zamontowane w samochodach, którymi jeździmy, ale jakoś nie wiem, nie dał nam nigdy znać o tym, że nas śledzi w ten sposób :P

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 64.5% - SQL: 35.5%]