Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Odstawiłam cukier, a i tak nie mogę schudnąć :(
Skoczka_P
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 17-1-2017 at 11:57 PM
Odstawiłam cukier, a i tak nie mogę schudnąć :(

Kochani, ja już nie wiem, co mam robić ze sobą :( Odstawiłam całe śmieciowe jedzenie, nie jadam w ogóle słodyczy, staram się jeść regularnie, a i tak nie mogę schudnąć. Jestem już totalnie podłamana, bo nie mogę się zmieścić w wymarzone ciuchy. Będziecie w stanie mi coś pomóc? Błagam Was!
View user's profile View All Posts By User
Myszka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 12:29 AM

O rany… strasznie Ci współczuję, bo znam Twój problem :( Ja strasznie dużo wydałam na dietetyka i specjalne programy ćwiczeń na siłowni + jeszcze masaże odchudzające i jako tako udało mi się dorpowadzic się do porzadku. Nie poiwem, że te pieniądze nie były tego warte, ale wiem, że nie każdego na to stać.
Skoczka_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 02:32 AM

No ja jestem studentką, która niestety ale groszem „nie śmierdzi”. :( Więc dla mnie jakieś tańsze, a dobre opcje, jeśli ktoś będzie umiał mi pomóc…
BabaJagusia
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 05:07 AM

Hej kochana! Wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy :) Przede wszystkim musisz gdzieś w którymś momencie popełniać błąd. Może za dużo kalorii? Albo za późno? Albo też po prostu ie te składniki, jaki epowinnaś przyjmować? W każdym razie, na pewno bardzo pomocne będą dla Ciebie informacje z tej strony: mikemilekfitness.com/dieta-na-spalanie-tkanki-tluszczowej/. Człowiek opracował super programy dietetyczne, jak i treningowe. Ja sama dzięki niemu zrzuciłam tyle, ile chciałam, a rezultaty wizualne są lepsze, niż się mogłam spodziewać :)
Maslana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 07:10 AM

Siemanko! Tak jak pisze koleżanka wyżej. Ja sama też wykupiłam u niego pakiet treningów i program żywieniowy i efekty są SPE-KTA-KU-LA-RNE! Wejdź najlepiej na jego stronę główną, na mikemilekfitness.com/. stamtąd dotrzesz łatwo do całej jego oferty :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]