Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaką firmę audytorską wybrać?
Cristine
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 2-1-2017 at 04:07 AM
Jaką firmę audytorską wybrać?

Witajcie, poszukuje profesjonalnej i rzetelnej firmy audytorskiej do przeprowadzenia audytu finansowego w moim przedsiębiorstwie. Będzie to mój pierwszy audyt, ponieważ firma jest bardzo młoda. Z tego powodu chciałabym wybrać jak najlepiej. Czy możecie mi polecić jakąś firmę?
View user's profile View All Posts By User
Goldilola
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 04:55 AM

Witaj, ja od wielu lat wybieram jedną i tą samą firmę, ponieważ uważam, że są najlepsi. Ich ofertę znajdziesz na tej stronie: http://swgk.pl/pl/firmy-audytorskie-w-polsce, gdzie szczegółowo opisują zakres swoich usług. Zdecydowanie Ci ich polecam, ponieważ są sprawdzoną firmą, której można zaufać. Pracują w niej doświadczeni specjaliści, którzy świetnie wykonują swoją pracę.
Koniczynek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 06:53 AM

Cześć, zgadzam się z moją przedmówczynią. Firma jest godna polecenia. Wynajmuje ich do przeprowadzania audytów, które są wykonywane bardzo starannie, dzięki czemu zawsze wynoszę z nich wiele cennych informacji, które pomagają mi udoskonalać i rozwijać firmę.
Pogromca_kanapek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 09:11 AM

Także korzystam z ich usług i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Firma plasuje się na 11 miejscu wśród największych firm audytorskich w Polsce i obsługuje wiele firm. Mają duże doświadczenie i wiedzę, która przekłada się na wykonywaną przez nich pracę.
JaktAK
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 12:02 PM

Witam, znam tą firmę i polecam. Ja akurat nie wynajmuje ich do przeprowadzania audytów, ponieważ posiadam od tego pracowników. Korzystam jednak w firmie z ich oprogramowania do tworzenia sprawozdań finansowych, który sprawdza się rewelacyjnie.
GingerGirl
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 12:14 PM

Hej, również polecam Ci tą firmę ze względu na ich profesjonalizm i szeroki zakres usług. W moim przypadku sprawdzili się znakomicie tworząc dla mojej firmy strategie rozwojowe.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.5% - SQL: 32.5%]