Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ile zabieracie koszulek na urlop?
Szejker
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 15-12-2016 at 10:06 AM
Ile zabieracie koszulek na urlop?

Cześć, czy możecie mi doradzić ile powinienem zabrać koszulek na tygodniowy urlop nad morzem śródziemnomorskim? Zawsze mam z tym problem. Podpowiecie?
View user's profile View All Posts By User
Visual
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 15-12-2016 at 11:00 AM

no jak jedziesz na siedem dni to spokojnie możesz zabrać z pięć koszulek. Siedem może być trochę zbyt dużo a wiadomo jak zabierzesz zbyt mało to będziesz zmuszony sobie robić jakieś przepierki w hotelu, a to przecież nie ma sensu. Spakuj kilka sportowych i jakieś dwie eleganckie na romantyczne kolacje we dwoje w hotelu. Jak masz wątpliwość jakie są modne to zajrzyj na stronkę https://splendear.com/on/odziez/koszulki?manufacturer=16 akurat w tym sklepie sprzedają rzeczy o dobrym standardzie więc wybór cię na pewno nie zawiedzie.
Pogromca_kanapek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 15-12-2016 at 12:14 PM

kurcze jak też mam zwykle z tym problem, ale powiem jedno, napewno nie bierz zbyt dużo rzeczy. Okazuje się później że chodzimy cały czas w tym samym i później kiepsko to wygląda na zdjęciach. Wszystkie fotografie zrobione w ciągu jednego dnia? Sądzę że optimum będzie, jak spakujesz z cztery sztuki i dwie eleganckie koszule na jakąś kolację z żoną czy dziewczyną.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 54.3% - SQL: 45.7%]