Wydziarani
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Używane i po wypadku
GingerGirl
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 7-4-2016 at 11:43 PM
Używane i po wypadku

Mam auto po wypadku, które zostało naprawione. Chciałabym sie go pozbyć, bo mam ochotę kupić coś większego. Nie wiem jednak, czy w takim stanie auto znajdzie swojego nabywcę. ?Najchętniej sprzedałabym go firmie, która dalej będzie mogła go odsprzedać z zyskiem. Co myślicie o moim pomyśle.
View user's profile View All Posts By User
Kaligula
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 01:24 AM
Używane i po wypadku

Pomysł wydaje się być całkiem realny. Ilość kupujących na rynku jest ogromna, dlatego muszą oni oferować nie tyle wysoką co realną cenę za auto. Wiadomo, że będa oni chcieli na tym aucie jescze zarobić, dlatego musisz się liczyć z tym, że cena będzie nieco niższa od tej giełdowej, czy z katalogów.
zmora
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 03:12 AM
Używane i po wypadku

Dobrze powiedziane. Ale z taką firmą na pewno szybko pozbędziesz się swoje problemu, przepraszam auta. Samochód po wypadku ma już mniejszą wartość, więc nie warto jej obniżać jeszcze bardziej.
AndrzejG
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 05:45 AM
Używane i po wypadku

Polecam wejść na stronę superautomarket.pl/katowice/ , gdzie autami handlują od dawna. To solidny kupujący, który kupi też twoje auto po wypadku. Gotówkę mogą przywieźć ci do ręki. Obejrzą samochód i zajmą się jego transportem. To najwygodniejsza forma sprzedaży, z jaką miałem okazję się spotkać.
BiggerSon
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 08:06 AM
Używane i po wypadku

Faktycznie jest to bardzo wygodne. Najlepsze jest jednak to, że nie trzeba wysłuchiwać marudzenia potencjalnych kupców. Mialem już okazje wysłuchiwac ich żali. To błotnik malowany, to szyba nie z tego rocznika i zawsze coś. W końcu oddałem auto w dobre ręcę, do firmy, o której pisze kolega..
BabaJagusia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 08:36 AM
Używane i po wypadku

Zachęcam do odwiedzin superautomarket.pl/ , żeby poznać cały proces sprzedaży. Sprawa jest niezwukle prosta do załatwienia. Wsytarczy jeden telefon i można cieszyć się z gotówki.
MataHari
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 10:34 AM
Używane i po wypadku

Znam tę firmę. Zajmuje się między innymi profesjonalnym skupem aut w Krakowie. Jeśli mówić, żę profesjonalnym to na pewno tak jest. Ludzie, z jakimi miałem okazję się spotkać wiedzą o autach praktycznie wszystko i przy samym zakupie nie tworzą sztucznych problemów i zagadnień, jak to czasami bywa w przypadku indywidualnych kupujących.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.1% - SQL: 34.9%]