Wydziarani

Dajcie jakiś dobry i polski serwer do CS GO żeby można było pograć na poziomie.

JaktAK - 22-2-2018 at 06:02 PM

Siema wszystkim. Macie jakieś swoje typy z serwami? Grałem na pukawce, wiaderku i innych ale to już nie te czasy jak było w 1.6. Potrzebuje czegoś 4fun żeby pograć w wolnych chwilach. Tylko błagam, bez nobów kamperów i innych takich. Chce trochę potrenować ;)

Sernik - 22-2-2018 at 08:53 PM

Jak chcesz poćwiczyć skilla to najlepiej serwery typu aim gdzie masz tylko awp, ak albo m4. Za czasów jak dużo grałem i to głównie lige esl to trenowałem na dm z hs. Fajnie wyrabiasz sobie wtedy wyczucie walenia w głowę :P

BiggerSon - 22-2-2018 at 09:04 PM

Wgl to jest mega dużo mapek specjalnie przystosowanych pod ćwiczenie skila. Takie np. refleksAIM czy coś, dm fajnie się gra tylko musi być ogarniety serwer bo noby stoja na spotach i pakują od razu po odrodzeniu. Wiesz jakie to granie :/

JaktAK - 22-2-2018 at 10:25 PM

Ja pytam o serwer! Mam kilka takich gdzie jest only hs albo dm ale czasem mam ochote po prostu pograc normalnie. A tak wgl to wiedziecie czy dalej działa mirc? Kiedyś w starszych wersjach dużo grałem 5vs5 ale od kiedy jest GO to jakoś nie ma ekipy :D

Kaligula - 23-2-2018 at 12:35 AM

Zobacz sobie serwer ftg feelthegame. Co prawda grają tylko kilka wybranych map ale za to jest stała ekipa na dobrym poziomie i spoko admini. Nie ma lagów, fpsy też spoko no i nie ma tłumów więc można sobie na spokojnie pograć nawet w popołudniowych godzinach ;)

Szejker - 23-2-2018 at 02:31 AM

Łap link https://feelthegame.pl/. Chciałem ci wrzucić ip ale cos nie mogłem skopiować :D Też tam gram i jeżeli chodzi o polskie serwery CS GO to tu jest mega fajna atmosfera ;) Jak lubisz mirage to nawet lepiej bo mają serwer gdzie jest ciągle ta mapa :)

BabaJagusia - 23-2-2018 at 04:12 AM

Kiedyś byłam w top5 na globalelite i ten serwer możesz sprawdzić. Od wejścia go już nie gram tak często :P Niby zmieniła się tylko grafika i kilka innych rzeczy ale nie powiecie mi że to już nie ta sama gra co była kiedyś. Zombie mody i takie rzeczy, po nocach się siedziało zeby nabic ranking :D

JaktAK - 23-2-2018 at 06:50 AM

Mnie w sumie najbardziej denerwuje obsługa bo ktoś kupi admina i później cie wywala z serwa za byle co. Ogarne sobie to ftg i zobacze. Mirage akurat lubie i znam kilka bugów ze smokami więc może być ciekawe xd jak będziecie coś jeszcze mieli to pisać, lista na steam ma sporo miejsca więc zawsze cos dodam ;)