Wydziarani

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

Pogromca_kanapek - 23-11-2017 at 12:08 AM

Żona dała mi bardzo ważne zadanie mam znaleźć dobre płatki kosmetyczne dla niemowląt. Niestety kompletnie się na tym nie znam i wolałbym, żeby ktoś mi pomógł. W Końcu poniekąd chodzi o zdrowie naszego maluszka. Ratujcie!

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

AndrzejG - 23-11-2017 at 02:49 AM

Weź idź do pierwszego lepszego sklepu z akcesoriami dla niemowląt lub apteki i poproś o pomoc. Tam się znają na takich rzeczach. Ja zawsze tak robiłem i było super. Pewnie wciskali mi najdroższe rzeczy, ale przynajmniej maluchowi nic nie było.

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

Pogromca_kanapek - 23-11-2017 at 05:02 AM

Niestety nie mam za bardzo czasu na eskapady po sklepach, więc zdecydowanie wolę coś internetowego. Ktoś coś może polecić?

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

Kaligula - 23-11-2017 at 05:18 AM

Sprawdź sklep wyprawkowy.pl. Ja kupuję tam wszystko, a też jestem odrobinę zafiksowana na jakości produktów. Chusteczki również zamawiam u nich i z doświadczenia powiem, że nie wywołują żadnych uczuleń, wyprysków na skórze zmian ani innych groźnych wysypek. Oczywiście zależy to od organizmu dziecka, ale myślę, że jak masz próbować to właśnie tam.

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

BabaJagusia - 23-11-2017 at 05:49 AM

Masz tutaj jeszcze link - https://wyprawkowy.pl/platki-477. Wszystkie płatki wykonywane są w 100% z bawełny i nasączane wyłącznie delikatnymi płynami dla dzieci, więc gwarantuję, że nic nie zagrozi maluszkowi. Zamówcie sobie testowo jakieś opakowanie, sprawdźcie i jak się sprawdzą to będziecie mieli super sklep na dłużej.

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

Szejker - 23-11-2017 at 06:51 AM

Zamawiam u nich chusteczki, śpioszki, a nawet różne rzeczy dla mamy dziecka. Sklep ten ma naprawdę bogaty asortyment. Wolę raz przysiąść do komputera i zamówić wszystko w jednym miejscu, niż biegać po sklepach, szukać potrzebnych produktów w wielu sklepach i stracić na to calutki dzień. Tak składam szybko zamówienie i najczęściej następnego dnia mam je już w domu. Przesyłki są przygotowywane naprawdę błyskawicznie.

Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt?

Pogromca_kanapek - 23-11-2017 at 07:57 AM

Genialnie! Myślę, że właśnie uratowaliście mi skórę. Mało tego, liczę, że zostanę bohaterem w domu:) Zamówiłem na początek po jednym opakowaniu każdych chusteczek i zobaczymy, które sprawdzą się lepiej.