Wydziarani

Czy ktoś wie, czy pompki do penisa są bezpieczne?

Koniczynek - 17-9-2017 at 03:59 PM

Piszę do Was w takiej sprawie, że ostatnio poczytałem trochę o pompkach do penisa. Co prawda, bez tam dodatkowych jakichś żeli, czy tabletek podobno efekty są nietrwałe, ale jestem ciekaw, jak one działają w ogóle. Jak to wygląda w czasie stosunku. Jest jednak jedno „ale”. Boję się, że mogę sobie coś uszkodzić, a to wiadomo… dla mężczyzna większa tragedia niż utrata życia. Jest tu ktoś bardziej doświadczony w temacie?

Pogromca_kanapek - 17-9-2017 at 06:28 PM

Jeśli się boisz, to nie stosuj, proste? Zawsze jakaś taka ingerencja może być niebezpieczna, bo możesz naderwać jakieś naczynka, albo co. Choć to i tak bezpieczniejsze niż operacja.

MataHari - 17-9-2017 at 07:38 PM

Nie słuchaj kolegi. Mój małżonek korzysta z pompki do penisa i nie ma najmniejszego problemu ze zdrowiem. Wręcz przeciwnie :) Jak się tak chłopak napompuje, to później seks jest nieziemski. Najleiej sam sprawdź. Aha, i jeszcze jedno… wbrew pozorom taka pompka może przynieść trwały rezultat ;)

Koniczynek - 17-9-2017 at 10:24 PM

Tak? A ja zazwyczaj czytałem, że właśnie nie.

MataHari - 18-9-2017 at 12:32 AM

No to źle czytałeś :) tylko jeśli mogę coś doradzić, to najlepsze są pompki firmy Bathmate. Mój mąż właśnie z takiej korzysta. Jego przyrodzenie stało się nie tylko dłuższe, ale i grubsze.

JaktAK - 18-9-2017 at 12:58 AM

Pompka firmy Bathmate to właściwie jest wodna pompka do penisa :) Zdecydowanie najbezpieczniejsza. A jak chcesz się z nimi bliżej zapoznać, to najlepiej będzie, jak po prostu sobie wejdziesz pod ten adres: https://intymnosc.pl/pl/134-pompki-do-powiekszania-penisa. Tam masz spory wybór najróżniejszych pompek. Myślę, że wybierzesz coś z całego ich asortymentu.

Koniczynek - 18-9-2017 at 02:53 AM

Co to jest za sklep w ogóle?

JaktAK - 18-9-2017 at 05:50 AM

Widizsz, drogeria Intymnosc.pl to idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy uwielbiają sobie urozmaicać seks. Znajdziesz tam różne gadżety erotyczne, które z całą pewnością wzbogacą Twoje życie seksualne ;) No i Twojej partnerki czy partnerek.

Cristine - 18-9-2017 at 08:47 AM

Zgadzam się z kolegą wyżej. Ja sama poznałam ten sklep jakieś pół roku temu i jestem przekonana, że jest on najlepszy wśród erotycznych sklepów internetowych. Szukałam czegoś, dzięki czemu ja i mój małżonek moglibyśmy na nowo odkryć się w łóżku. W końcu zakupiliśmy mu pompkę i afrodyzjaki dla nas obojga.Powiem wam tylko, ze seks po pięćdziesiątce też potrafi być piękny :) Więc nie wahaj się kolego.