Wydziarani

Potrzebuje pomocy w wyborze dobrego przedszkola w Poznaniu.

JaktAK - 25-8-2017 at 04:23 AM

Witam wszystkich rodziców. Pewnie wielu z was stało przed problemem wyboru odpowiedniego przedszkola dla swoich pociech i tu moje pytanie, czy ktoś zna i może mi polecić jakieś dobre prywatne przedszkole z Poznania?

Sernik - 25-8-2017 at 04:52 AM

Jest bardzo dużo podobnych tematów, nawet są strony z rankingami przedszkoli. Wystarczy wejść do internetu i poszukać. Jednemu będzie coś pasować, innemu nie. Decyzja i tak należy do ciebie.

Kaligula - 25-8-2017 at 05:07 AM

Jak chcesz znaleźć jakieś dobre przedszkole w Poznaniu to możesz sobie zajrzeć na stronę internetową http://latawce-dmuchawce.pl/kontakt/. Według mnie jest to jedno z najlepszych przedszkoli u nas w mieście i oferuje bardzo dużo. Masz różne dodatkowe zajęcia, specjalne diety oraz wyjścia edukacyjne ;)

GingerGirl - 25-8-2017 at 06:26 AM

Dokładnie jak kolega wyżej pisał. Ktoś zapisze dziecko do jakiejś placówki i będzie mu wszystko odpowiadać ale tobie wcale nie musi. Wszystko też zależy czego oczekujesz bo tak najłatwiej będzie dobrać coś konkretnego.

JaktAK - 25-8-2017 at 08:45 AM

Pewnie że tak, sprawdzam na bieżąco opinie w internecie ale nie wiem czy można się sugerować takimi opiniami. Jednak forum to forum, wiem że tutaj piszą normalni ludzie.