Wydziarani

Kaski szczękowe firmy LS2 warto kupić, czy rozejrzeć się za czymś innym?

MataHari - 9-7-2017 at 10:31 PM

Hejka! Mam do Was pytanie. Chciałam kupić sobie nowy kask i znalazłam gdzieś na internecie opis kasków szczękowych LS2 że podobno są dobre. Powiem szczerze, że jeszcze się z tą firmą nie zetknęłam. Do tej pory jeździłam z Naxą na głowie, dodatkowo jeszcze integralną. Teraz pomyślałam o szczękowym tej firmy. Warto? Jak uważacie?

Koniczynek - 10-7-2017 at 12:27 AM

A czemu akurat szczękowy? Nie lepiej po prostu dalej jeździć z integralnym?

MataHari - 10-7-2017 at 12:58 AM

Nie wiem, wydały mi się po prostu wygodniejsze.

Koniczynek - 10-7-2017 at 01:24 AM

w czym niby?

Pogromca_kanapek - 10-7-2017 at 04:23 AM

W użytkowaniu :) Wezmę je trochę w obronę, bo widzę, że kolega nie miał z nimi bliżej do czynienia. Ja na przykład bardzo sobie cenię te kaski szczękowe, bo najzwyczajniej jak jadę w daleką trasę, to nie chce mi się ściągać całego hauera, żeby czegoś się napić, czy coś zjeść. Dlaczego? Bo jak już go ściągnę, to nie założę, bo będzie mi bardziej ciążyć ;) Co do zaś samych kasków szczękowych marki LS2 to rzeczywiście mogę je polecić. Sam mam ten: http://www.motocyklowysklep24.pl/kask-szczekowy-ls2-ff325-strobe-solid-white-blenda-p-20474.html. Wygodny w użytkowaniu, niewiele cięższy od przeciętnego integralnego, dodatkowo ma łatwy system otwierania szczęki w czasie jazdy nawet.

MataHari - 10-7-2017 at 06:54 AM

O fajny, podoba mi się :) A co to za sklep w ogóle?

Pogromca_kanapek - 10-7-2017 at 08:47 AM

A no widzisz :) To Motocyklowy Sklep24, który ma szeroki wybór różnych akcesoriów dla motomaniaków :) Począwszy od opon, przez kaski, po chemię. Warto mu się przyjrzeć bliżej ;)