Wydziarani

Szukam z narzeczonym ślubnych obrączek z białego złota pomocy!

MataHari - 29-5-2017 at 05:15 PM

hejka wszystkim! Tak jak w temacie, szukamy z narzeczonym obrączek ślubnych. Koniecznie z białego złota. Tak to sobie wymyśliliśmy :) Czy możecie nam polecić jakiegoś fajnego jubilera w okolicy Krakowa? Szukamy czegoś nietuzinkowego wiecie w końcu ma być wyjątkowo :)

Cristine - 29-5-2017 at 08:13 PM

gratulacje w związku zbliżającym się ślubem! Niestety nie mogę Ci niczego polecić (mieszkam w Poznaniu :)), ale jestem przekonana, że zaraz ktoś Ci tutaj pomoże :)

Cristine - 29-5-2017 at 10:16 PM

Koniecznie musi to być sklep stacjonarny? Żyjemy w dobie Internetu dziewczyny :) wydaje mi się, że tutaj znajdziesz wymarzone obrączki ślubne z białego złota https://goldendreams.pl/Biale-zloto-c98 :) Każda obrączka jest świetnie opisana razem z rozmiarówką. Wcale nie trzeba wychodzić z domu, żeby dostać świetną biżuterię, nawet na ślub! :)

Cristine - 30-5-2017 at 01:13 AM

nie jestem jakoś przekonana do takich zakupów przez Internet. No wiesz, w końcu nie możesz nawet dotknąć takiej obrączki, a musisz zapłacić.

MataHari - 30-5-2017 at 01:44 AM

a wiesz, że ja jednak spróbuję? Dużo tam mają modeli, a o to mi chodziło. Mój przyszły mąż strasznie narzekał na mały wybór u miejscowych złotników. Teraz nie będzie miał w końcu nic do gadania :)

Goldilola - 30-5-2017 at 04:16 AM

hej dziewczyny! Nie ma się czego bać :) kupujcie przez Internet. Przecież macie czas na zwrot.

GingerGirl - 30-5-2017 at 06:59 AM

Też miałam obawy co do takich transakcji, ale wszystko zawsze przebiega bez problemów, warto spróbować :)