Wydziarani

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

Koniczynek - 18-5-2017 at 01:00 AM

Korzystaliście kiedyś z usługi wizualizacji mieszkań? Jestem zainteresowany, ale nie wiem jeszcze do kogo się zgłosić i na co zwracać największą uwagę. Budujemy dom z mieszkaniami, chodzi o branżę turystyczną, no i trzeba jakoś zaprezentować produkt klientom. Wizualizacja wydaje się dobrym pomysłem, bo na same plany nikt raczej „nie pójdzie”, klient woli obrazki. Klienci nie tylko polscy, też zagraniczni, jakość wykonawcy musi być więc wysoka…

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

Pogromca_kanapek - 18-5-2017 at 01:42 AM

w branży budowlanej wizualizacje to już chyba zaczyna być norma.;) ale rzeczywiście są lepsi i gorsi wykonawcy. Jak dla mnie największą uwagę trzeba zwrócić na portfolio. Kiedy przyjrzysz się poprzednim realizacjom będziesz mniej więcej wiedzieć czy Ci się podoba, czy nie. poza tym wykonawca musi zebrać dużo szczegółowych informacji, rozmowa powinna być konkretna.

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

MataHari - 18-5-2017 at 03:20 AM

Korzystałam z wizualizacji, ale nie chodziło o branżę turystyczną, lecz o biurowiec. Połowa budynku była w remoncie, a my już powinniśmy znajdować klientów, by inwestycja się zwróciła i byśmy nie mieli problemów. Zdjęć się robić nie dało na tym etapie, więc mieliśmy wizualizację, a klient szybko się znalazł i jak tylko skończyliśmy remont to część poszła pod wynajem.:) Kolega ma rację, zwracaj uwagę na portfolio.

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

Koniczynek - 18-5-2017 at 04:36 AM

a mogę spytać gdzie konkretnie robiłaś tę wizualizację?

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

MataHari - 18-5-2017 at 07:25 AM

Jasne, że tak.:) Dam ci link do ich oferty: altariastudio.com/oferta/wizualizacje-wnetrz-i-architektoniczne. Robią tam dobrej jakości wizualizacje mieszkań w korzystnych cenach, masz też do wglądu portfolio. W razie pytań bardzo chętnie doradzą, wystarczy się skontaktować. Ja miałam tysiące pytań na początku.

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

JaktAK - 18-5-2017 at 07:57 AM

Ja jeszcze nie korzystałem, ale też się przymierzam. To jest jednak bardzo estetyczna forma, sprzyja promocji…

Dobrej jakości wizualizacje mieszkań.

Koniczynek - 18-5-2017 at 08:45 AM

no dokładnie. Dziękuję za namiary, studio wydaje się dosyć profesjonalne i mają ciekawe portfolio.