Wydziarani

Gdzie dostanę tanią ladę chłodniczą do cukierni?

zmora - 3-2-2017 at 01:51 AM

Znacie jakąś firmę, która sprzedaje w miarę tanie, nowe lady chłodnicze cukiernicze? W starej ladzie wysiadł agregat, a i tak od jakiegoś czasu przymierzałam się do zmiany wystroju w cukierni, więc nie będę go już naprawiać. Jak znacie jakaś firmę, którą handluje takim sprzętem, to wrzucicie linka.

Maslana - 3-2-2017 at 02:41 AM

Sprawdz sobie firmę essystemk.pl. Oni mają olbrzymi wybór różnych kategori urządzeń chłodniczych. Sprzet jest nowy i bardzo designerski. Z tego co wiem, ceny tez mają przystępe, a jak nie stać Cię na nową ladę, to mozesz wziąc od nich sprzęt używany.

zmora - 3-2-2017 at 04:17 AM

Ale wiesz, mi nie chodzi o urządzenie stricte chłodnicze. Bardziej ma to być sprzęt do ekspozycji ciast, tortów i innych deserów, tylko żeby miał dodatkową funkcję chłodzenia i tyle.

Skoczka_P - 3-2-2017 at 06:43 AM

No to oni coś takiego właśnie mają. Wejdz sobie na ta strone i sama się przekonaj essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418. Ogólnie każda prezentowana lada chłodnicza cukiernicza jak dla mnie fajnie wyglada, ale sama musisz zdecydować która bardziej pasuje do Twojej cukierni.

zmora - 3-2-2017 at 07:03 AM

Wiadomo ;) Dzięki za linka.