Wydziarani

Opony na lato Pirelli

MataHari - 4-1-2017 at 12:24 AM

Używaliście lub używacie może opon na lato marki Pirelli? Jakie są ich zalety, jakie wady? Ile wydaliście i czy się opłacało? Wiem, że to sporo pytań, ale odpowiedzi naprawdę mi się przydadzą. Muszę kupić sobie nowe komplety opon do samochodu, i letnich, i zimowych. Myślę nad Pirelli, ale tak do końca nie jestem jeszcze przekonana czy to właściwy wybór. Może najpierw kupię tylko jeden komplet i wypróbuję, a potem dopiero na drugi sezon… Chociaż chciałam mieć to wszystko z głowy od razu.:)

Opony na lato Pirelli

Koniczynek - 4-1-2017 at 03:05 AM

Może faktycznie kup najpierw jedne i przekonaj się jak się prowadzi. Ja z Pirelli mam bardzo dobre doświadczenia. Poza tym podoba mi się, że korzystają z ekologicznych materiałów, pozwalają na mniejsze zużycie paliwa i mniejszą emisję gazów… Swoje letnie kupowałem jakoś za 140 złotych, model P4 Cinturato. Oczywiście wzmacniane.

Opony na lato Pirelli

Cristine - 4-1-2017 at 03:17 AM

Też mogę polecić tę markę, przede wszystkim wygodniej się prowadzi. Czujesz większą stabilność pojazdu i nie martwisz się, że coś wyjdzie spod Twojej kontroli. Podoba mi się szybsze hamowanie i większa odporność, wydaje się, że będą ze mną naprawdę długo te opony.:)

Opony na lato Pirelli

MataHari - 4-1-2017 at 06:13 AM

Dziękuję za komentarze! A gdzie kolega kupował te letnie opony? Nie miałam pojęcia, że korzystają z ekologicznych materiałów, więc to na pewno zaleta.;)

Opony na lato Pirelli

Koniczynek - 4-1-2017 at 07:46 AM

tutaj sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-pirelli-letnie możesz znaleźć opony letnie Pirelli po sporych obniżkach cen. Mają spory wybór modeli, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pierwszy raz kupowałem opony przez Internet i naprawdę się nie zawiodłem, szybka i pewna dostawa, a koszty konkurencyjne.

Opony na lato Pirelli

Pogromca_kanapek - 4-1-2017 at 08:31 AM

ja założyłem ostatnio CINTURATO P1 VERDE z sklep.opony-kunicki.pl i też mogę polecić, opony letnie Pirelli sprawdzą się w każdych warunkach. Polecam też do ciężarowych, tam to już koniecznie trzeba stawiać na jakość.

Opony na lato Pirelli

MataHari - 4-1-2017 at 10:20 AM

dziękuję.:) co prawda ciężarowym nie jeżdżę, ale podoba mi się ta oferta dla osobówek, świetne ceny mają.;)