Wydziarani

Ogumienie do motocykla

Pogromca_kanapek - 27-7-2016 at 09:32 PM

Witam, niedawno zrobiłem prawo jazdy na motocykl i mogłem kupić sobie wymarzony jednoślad ale kompletnie nie mam doświadczenia jakie opony są najlepsze do tych pojazdów. Możecie coś podpowiedzieć?

Ogumienie do motocykla

Karola - 27-7-2016 at 11:47 PM

cześć, gratulacje pamiętam to uczucie, kiedy wsiadłam na swój pierwszy motocykl. Powodzenia w takim razie i szerokości. Jeśli chodzi o opony motocyklowe dunlop jest moją ulubioną marką. Stosuje ją od lat i nie zawiodłam się.

Ogumienie do motocykla

AndrzejG - 28-7-2016 at 02:02 AM

ja z kolei wybieram opony motocyklowe bridgestone, ponieważ moim zdaniem sa najlepsze tzn. najlepiej sprawdzają się przy moim stylu jazdy. Ale w gruncie rzeczy wszystkie opony uznanych producentów są dobre, trzeba wybrać tylko najlepsze dla siebie :-)

Ogumienie do motocykla

zmora - 28-7-2016 at 02:18 AM

ok, a jakie opony 15 calowe polecacie do samochodów osobowych?

Ogumienie do motocykla

kolec - 28-7-2016 at 04:38 AM

ja najczęściej wybieram markę Goodyear, a w szczególności ten model sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Goodyear-205_65_r_15 sprawdź może i Tobie przypadnie do gustu :-)

Ogumienie do motocykla

Sernik - 28-7-2016 at 05:09 AM

ja z kolei upodobałem sobie zakup opon vredestein na lato i na zimę oczywiście też. Od lat 60 ta firma znajduje się w elicie producentów ogumienia, dlatego decyduję się na te opony. Wśród osób posiadających pojazdy przemysłowe ta marka z pewnością jest znana

Ogumienie do motocykla

kolec - 28-7-2016 at 07:32 AM

w tej kategorii o której mówisz furore robią również opony przemysłowe firestone, coś na ten temat wiem. Ale masz rację marka vredestein jest również znana